Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Resident evil 1-ben, amikor...

A Resident evil 1-ben, amikor lemegyek a laborba, akkor mit kell csinállni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Volt egy kép, hogy fa-alma-Ádám-Éva, de hogy mit jelent, nem tudom.

Van 3 Mo CD-m, de hogy minek, nem tudom.

A számítógépnél kér egy felasználónevet és egy jelszót, de hogy azok mik, nem tudom.


Segítség!

2011. aug. 28. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold le a villanyt, told el a szekrényt és kapcsolt fel a kék fényt, így láthatóak lesznek a betűkombinációk a képeken, innen már csak jegyzetelni kell, átváltani a karaktereket és meg is lesz a kód.
2011. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de azokból a szavakból, hogy fejtsem meg a kódot?
2011. aug. 29. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem van egy file a szobában vagy valahol a közelben, amiben leírnak pár jellegzetes kriksz-krakszot (az utolsó oldalon, ha nem csal az emlékezetem). Ha már megvan, hogy melyik jel melyik betűt jelenti (fény fel/lekapcs és figyeld hogyan változik meg a felirat a festményen), akkor ez alapján kell kiokoskodni a kódot.
2011. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!