Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az ideálisabb egy gamer-nek...

Mi az ideálisabb egy gamer-nek? Asztali gép vagy laptop? Melyik ideálisabb és miért?

Figyelt kérdés

Mi az ideálisabb egy gamer-nek? Asztali gép vagy laptop? Melyik ideálisabb és miért?


Köszi!


2011. szept. 12. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen pc, akkor asztali. Olcsóbb és egyszerűbb fejleszteni, mint egy laptopot.
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval :)
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, de egy konzol megveri mindkettőt, ha játékról van szó. Ps3 vagy Xbox360, de még a Ps2 is elég jó, nekem az van meg egy Xbox classicom, no meg az asztali pc.
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Asztali, az 1. válaszban leírtak miatt :) Ja és 3. válaszoló: ezt ne írd, mert ebből is egy PS3 vagy XBOX360 kérdés lesz. :)
2011. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen a válaszokat, köszönöm! A kérdés kiírása után jöttem rá: "Jé! Van kereső is!" úgyhogy azóta utánanéztem, és számomra már bebizonyosodott: ASZTALI PC!!!! Egyébként megjegyezném, hogy az a poén az utolsó válaszban, hogy én 3 hete kírtam egy "Xbox360 vagy PS3" kérdést is! :) Ezektől függetlenül persze szívesen fogadok még más válaszokat, véleményeket!
2011. szept. 12. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
asztali
2011. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként én is konzolt ajánlanék játékra :) Én már 5 éve váltottam le a pc-m, és a jövőben is maradok a konzoloknál ezer ok miatt. Hogy ps vagy xbox, az meg mindegy, ugyanolyan jó élmény mindkettő.
2011. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konzol! Bár lassan Xbox360 és PS3 kifogy a szufla és akkor váltás, már most meglátszik a grafikán és pár dolgok amik a játék élményt rontják (pl: BF3 64 helyett 24 játékos lesz konzolon)! :( De lehet BF3 más tészta, na mind1 az biztos hogy 1,5-2 évig még "csúcs"konzolok maradnak! Ha nem nézzük a Wii U-t!:D
2011. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Már van egy Xbox360-om

2. Légyszi a kérdésre válaszoljatok!

2011. szept. 13. 06:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha van olyan laptopra pénzed ami gamer szinten van (300ezer Ft-tol a csillagos ég), akkor abból a pénzből már olyan asztali gépet tudsz összerakni ami majdnem high end szinten van, szóval nem kérdés akkor melyik az ideálisabb!


Gamer laptop akkor éri meg ha eljársz ide-oda lan party a haverokkal!

Én ha notit vennék akkor ajánlom figyelmedbe: [link]

2011. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!