Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Brotherhoo...

Az Assassin's Creed Brotherhood-ban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos orosz verzióval játszom, és oldalra kiír néha szövegeket, hogy valamennyi pénzt kapok, vagy vesztek, nem tudom, de mi ez? Amint írtam a játék sajnos orosz és nem tudok mit kezdeni a problémámmal. Segítsetek. Köszi
2011. szept. 19. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tanulj meg oroszul, vagy oldd meg hogy angol/magyar legyen, különben nem sok értelme van a játéknak. valszeg pénzt kapsz, nem igazán lehet pénzt veszteni benne.
2011. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hogy vehetem fel azt a pénzt?
2011. szept. 19. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:
miért nem angol verziót szedtél le? :DD
2011. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
***** Ez mondjuk angol de ha nagyon gondba vagy a nyeévvel akkor ott a Google fordító!!xD

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy bűn úgy játszani bármelyik AC-vel, hogy nem érted a történetet.
2011. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Öcsém, én csak egy konkrét dologra voltam kíváncsi erre mindenki lehord... Menjetek a búsba akkor :D Fogadjunk mindenki tudja a választ csak lusták vagytok leírni..
2011. szept. 19. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd, a játék alapból angol feliratot kapott, tehát azt nem lehet külön letölteni, magyar meg egyáltalán nincs. Tölts le egy angol verziót, ne adj Isten vedd meg.
2011. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél az is orosz... telepítettem, meg minden, de nyelvet ugyanúgy nem tudok váltani, és ugyanúgy orosz bakker...
2011. szept. 20. 11:52
 9/15 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre válaszoljon már valaki, aki tudja, hogy hova menjek a pénzért vagy mit csináljak!! NEM ÉRDEKEL HOGY OROSZ!
2011. szept. 20. 11:54
 10/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uRv6jpw26ZA

Egy ilyen helyet keress és ott a pénzed!

2011. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!