Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb lemez xbox360...

Melyik a legjobb lemez xbox360 játékokhoz?

Figyelt kérdés
haverom azt mondta hogy a Verbatim jó mert jól olvasható és a maxwell az sokkal gyengébb...szerintetek?
2011. szept. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyárilag írott lemezeim vannak, nagyon jól olvashatók, nincs szükség felsh-re és még csak Live-ról sem banolnak. Szerintem az a legjobb.
2011. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké meg minden csak nem ez a kérdés...jóhogy az eredeti a legjobb de nem fogok minden játékot 10ezerért megvenni ezért érdekel hogy melyik a jobb
2011. szept. 27. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Flasht is megveszed lényegébe minden update alkalmával, abból egy játék ára kijön. Hol a probléma?
2011. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobbat kérdezted és aukciós oldalakról már 3-4 ezerért meg lehet venni a játékokat.


Mondjuk így utána nézve egy flash kb 7-10 ezer, ez 2-3 játék ára. A flash-t időnként frissíteni kell, különben az új játékok nem fognak indulni. Ez minden frissítésnél ugyan ennyi. Nem tudom milyen időközönként van frissítésre szükség, én tippelek évi 3 alkalomra, ebből kijöhet durván 10 játék. Rengeteg boltba, ha beviszed a megunt játékod, akkor fele/harmada áron vehetsz érte másikat, így akár effektíve 2-3 ezer/játék ár is kijöhet, ráadásul nem évi 10, hanem mondjuk 20 játékod is lehet. Ennyi egy olyannak, akinek élete is van a játék mellett, még sok is. Cserébe nem tiltanak Live-ról rendelkezésedre áll a Microsoft terméktámogatása és nem bukod el a garanciát.


Okosan kell csinálni. Ennyi az egész.

2011. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!