Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ilyen játékokba mint pl a...

Az ilyen játékokba mint pl a Metin2 (privát szerver) miért kell hack-eket használni? (más ilyen fajta játékoknál is)

Figyelt kérdés

Én ddmt2-n játszok mert a sima metint utálom de nem ez a lényeg.


Mi értelme van annak hogy a kis 8-10 évesek különféle hack-eket használnak pl metin2-be olyat hogy 3-szor sebez egy olyan skill ami normális esetben csak 1-szer sebez.


Ez csak egy példa, de hallottam hogy más, hasonló online (letölthető) játékoknál is használnak hack-eket persze ha kiderül kitiltják őket.


De mi ebbe a jó? Semmi értelme ilyenekkel szenvedni arról nem is beszélve hogy végleg kitiltás jár érte.



Nektek van hasonló történetetek? Miért kell így tönkretenni a játékot?


(hozzáteszem és akkor a kis 8-10 éveseknek áll feljebb amikor feljelentik őket az adminoknál, vagy metin esetében a GM-eknél)


2011. okt. 5. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Bocs de szerintem ez nem a kérdés nem illik ide...

Ez nem is kérdés. Inkább panaszkodás.

2011. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen,én nagy multiplayer-es játékos vagyok.És ez nem csak az ilyen MMORPG-ben van.Sőt a legtöbb és leggyakrabb az FPS-ekbe(lövöldözősök).Szinte minden FPS-be vannak csalók.És az a baj hogy sokszor nem veszik őket észre,és nem MINDEN játékban jár érte kitiltás.Például a régi FPS játékok még nem voltak ilyen regisztrálós,karakterfejlődős.Pl: Counter Strike 1.6.Rengeteg csaló van és ha non-steam-esen játszik valaki akkor nem tudják örökre kitiltani.CoD2-be ugyszintén így van.de még sorolhatnám a SoF2-t vagy a medal of honor allied assault.a mostani játékoktól(CoD Black Ops,BF Bad Company2,Crysis2) már kicsit megijedtek és nemnagyon jellemzőek csalók,ha vannak azokat kitiltják örökre a felhasználójukat gondolom.Mert a mostani fejletteb FPS játékokon olyan védelem van hogy kiszűrik a csalókat,meg sokan nem mernek csalni.pl: egy 14 éves fiu megveszi 50 euróért Steam-en és ha csal talán az egész Steam-jét kitiltják.Egyik osztálytársam megvette CSS-t és az összes szerverről kitiltották a felhasználóját(wh-t használt).Persze csalók mindig is lesznek és nem gondolom hogy 8 évesen egy kisgyerek már tudjon hack-eket leszedni stb.Szerintem inkább olyan 12-15 évesek csalnak.És még GTA multikban is vannak csalók.GTA IV-be nem jellemző de SAMP-ba azért vannak meg a még régebbi GTA VCMP-be(vice city multiplayer)és ott se lehet kitiltani senkit örökre,sőt még a szerverekről is nagy nehezen mert admin az ritka:S
2011. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Bocs de szerintem ez nem a kérdés nem illik ide...

Ez nem is kérdés. Inkább panaszkodás."


Kérdés mert kérdőjel vann a végén és kérdőszó(Miért)

-.-

2011. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
és miért ne illene ide? a játékokról van szó.persze gondolom most egy csíter irta ezt.ezért van felháborodva.
2011. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tévedés. Egyszer sem csaltam, nem hackeltem. Sose. Használni sem tudnám ehhez nem értek.


Csak azokat az embereket nem értem akik ilyeneket használnak hogy mégis mire jó....

2011. okt. 5. 22:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező nem neked mondtam!!! "-.-

Az 1.válaszolónak mondtam azt.Nem is feltéleleztem hogy csaló vagy.Én se használtam és nem is fogok hackelni,ja és amúgy én irtam azt a hosszú szöveget a csalókról/csalásról.

2011. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jah bocsi akkor elnézést !:)

Én se csaltam sose.:D

2011. okt. 6. 15:14
 8/17 A kérdező kommentje:

amúgy ez hogy "kitiltani örökre a felhasználót" ezzel sajnos az a probléma hogy oké hogy kitiltják de pl másik e-mail címmel vagy másik nick-névvel újraregisztrál és ennyi. Sajnos pl a DDMT2 (metin2 privát szeró) is ilyen....jár a szája a sok 10-12 éves csaló kis p*csnek másokat szidnak hogy mások bénák stb de sír a szájuk ha kitiltják őket. Aztán a nagy része regisztrál újra és mint ha mi sem történt volna.


A legfőbb probléma az hogy ezzel a játékot és a normális játékosok kedvét cs*szi el, és ehhez hozzájön a menőző stílus ami felettébb idegesítő.


Sajnos :\

2011. okt. 6. 15:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja.és azokat kéne elkapni és megbüntetni akik felrakják a netre különböző ilyen kalózkodós oldalra.ismerek egy oldalt: www.mpcheat.eu a nevében is benne van hogy "cheat".Nem értem,akkor miért nem szüntetik vagy perelik be ezt az oldalt.az oldal magyar és minden lövöldözős FPS játékokhoz töltenek fel csalásokat.ha kijön egy új csalásgátló program,már rakják is fel a legújabb hacket amit nem vesz észre:S Call of Duty Modern Warfare3 meg se jelent még de már kezdenek csalásokról beszélni.
2011. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pf hát szánalmasak.....de ezzel a játékélményt teszik tönkre :\ és más játékosok kedvét is
2011. okt. 6. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!