Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? The Sims 3 -...

Mi lehet a baj? The Sims 3 - Leszáll az éj! (eredeti)

Figyelt kérdés
Mindaddig nincs semmi baj, még megcsinálok egy új simet/családot és beszeretném költöztetni valahová. Rákattintok egy házra, tölt, leáll és kilép..:/ Aztán azt írja ki a gép, hogy a játék hiba miatt leállt és h a windows megoldást keres a problémára, de hát nem talál.:/ Nem tudom mi lehet a baj:/ Most vettem a játékot és nem tudok vele játszani.:( Szerintetek mi lehet a probléma?:O Előre is köszönöm!:)
2011. okt. 8. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez volt a problémám! bár enyém másolt. honnan indítod el a játékot? ha jól emlékszem nekem úgy sikerült megoldani, hogy az alap játék bin mappájából a ts3 exet indítom el, és ha jól emlékszem azóta nekem működik. én kb 1 hónapig szarakodtam, mire sikerült megoldani :S addigra a játéktól is elment a kedvem.
2011. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocsi, nekem a nemzedékekkel volt ez a baj. úgyhogy nem bizti, hogy fog működni. ne haragudj :S
2011. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, de sajnos nem működik.:(:/
2011. okt. 9. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnálom :S

újratelepítés megvolt? esetleg kérdezd meg a mysims.hu-n, ott a csajok sok mindenben tudnak segíteni.

2011. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most telepítem újra a játékot aztán majd meglátom h mi lesz.:) jólvan, köszönöm szépen, lehet akkor majd megkérdezem őket!:)
2011. okt. 9. 15:44
 6/7 Jumper15 ***** válasza:
HA Windows 7-ed vam, akkor adminisztráció módban kel lfuttatni, és jólesz
2011. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
win7-em van. hogy tudom adminisztráció módban futtatni?:O
2011. okt. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!