Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb játék a "világon"?

Figyelt kérdés
Melyik játék vezet az ismert játékok közül a ranglistátokon? :) Többet is írhattok, de főként a szerintetek legjobbra vagyok kiváncsi :)
2011. okt. 13. 17:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Miért van idézőjelben a világon?

Amúgy lehetetlen legjobbat mondani, játszottam már pár játékkal, de nem tudnám eldönteni, hogy God of War vagy Heavy Rain, vagy még olyan sok játék elférne a listán.

Max egy top10-20-as listát tudnék csinálni, azon belül meg már nehéz lenne egy sorrendet felállítani.

2011. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
80%

Nekem így van:

1.Assassin's creed 2

2.COD Sorozat

3.Medal of Honor

2011. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
45%

Előző:


ha ez igaz, az nagyon szomorú.

Tetszhetni tetszhet, mert szórakoztató, de olyan hatalmas játékélményt nem tud nyújtani.

2011. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
74%
super mario land, akárki akármit mond!
2011. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek más. Lehet valaki azért szeret játszani, mert nagyon szép és élvezi a látványt, és valakinek nem ez számít. De ezért senki sem hülye se rossz. Nekem a COD4 és a prototype a kedvenc játékom, de sokszor van olyan, hogy neten super mario flash-el kockulok :D Új különleges játékot keresek, akár milyen szempontból de nagyon jó legyen, thát mindent meghallgatok és értékelek :) Köszönöm a válaszokat és várom a következőket :))
2011. okt. 16. 00:40
 6/53 anonim ***** válasza:
48%

Előző:

az biztos, hogy mindenkinek más tetszik.

És az se baj, hogyha valakinek tetszik egy cod, vagy bármi más, én is szerettem a cod4-et anno.

De hogy valakinek a kedvence legyen? Elég buta játék, amit persze lehet élvezni, de nem igazán értékelhető.

Filmeknél is, egy agyatlan akciót simán végig lehet ülni, élvezni azt a 1,5 órát, kikapcsolni, de kedvenc filmnek inkább valamilyen gondolkodós drámát választanék.


Amúgy milyen platform érdekel? Tudok írni ezer játékot is.

Most pl. az új Batman játék nagyon jó értékeléseket kapott (1 kivétellel 9 pont fölött, az az 1 honlap meg mindig különcködik).

2011. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyértelműen a sims játékok visznek midnent.. :)
2011. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
47%
skyrim,minecraft sztem ezek a legjobbak
2011. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
84%
nekem a you are empty tetszik legjobban :D
2011. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 balogzsolt1 ***** válasza:
81%
Nálam a Garry Mod a legjobb de minden kinél máss
2012. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!