Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW tört szerver hogyan működik?

WOW tört szerver hogyan működik?

Figyelt kérdés

Ehhez is meg kell venni az eredetit vagy az is jó, ha netről letöltöm, és pontosan mit kell letölteni? Mert már néztem oldalakat, de mindegyik mást írt, és mindegyiknél más fajta volt. Még régebben egy ismerősöm átküldte a telepítőjét ami netről letölti, de ez sajnos már nincs meg, honnan tudnám ezt megszerezni? Ha már letöltöttem akkor patchalni kell és utána már megy is?

Itt kell regisztrálni?

[link]

Bocs a sok hülye kérdésért.


2011. okt. 26. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a wowot, majd be patchelni addig a patchig, amin az adott szerver fut.utána pedig ít kell írni egy fájlt, hogy ne eredet hanem tört legyen.Én tauri wowon, játszok ami sztem a magyar tört wowosok büszkesége.az egyik legnagyobb szerver, és magyar!!!!!ha érdekel írj privit, és leírom mit tölts le stb..
2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a regisztáiós linked a eredetire szól attól függ hogy hol kell regisztrálnod hogy melyik szerón akarsz játszani
2012. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!