Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lehet chippelni a PS3-at?

Ki lehet chippelni a PS3-at?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mik a hátrányai?
2011. okt. 30. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet chippelni, viszont lehet flashelni.


Hátrányai, hogy nem fogsz tudni multizni/demokat letölteni vagy egyáltalán belépni a Store-ba és pl. patch-eket letölteni.

De gondolom patch-et meg le lehet warezba is szedni.


Szóval hátrányai mondhatni nem sok.

Viszont csak a 3.55 vagy az alatti FW-s ps3-at lehet flashelni, az meg ritka (véletlen szerintem nem is létezik, ha 3.55-ös azt feltüntetik a kis konzolboltok, és +20 ezerbe fáj)

2011. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lehet multizni? Mert olvastam valahol, hogy lehet.
2011. okt. 31. 18:15
 3/10 A kérdező kommentje:
2011. okt. 31. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor keress rá, de olyan 95% biztos vagyok benne, hogy nem lehet.

Vagy ha lehetett is, akkor Sony 1-2 héten belül megoldotta, hogy ne lehessen.

2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "nem lehet multizni"-t kis hátrányként említeni elég nagy hülyeség...
2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan hatalmas veszteség, engem nem zavarna.

Minden játékomnak kipróbáltam multiját, de annyira egyik sem fogott meg (pedig Killzone-nak pl. elég komolyra sikerült a multija, és még sorolhatnám).

Bár én eredetizek, szóval bármikor multizhatok, de ha nem kéne több ezer forintot kiadnom egy játékért akkor szerintem nem sajnálnám, ha ezt a funkciót elveszteném.

2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne varezolj vegyél inkább egy két eredetit,mint össze vissza irkált sok szart.Online nagyot dob a játékon,többe kerül állandóan szekálni a gépet.Csak lehúz a sok hozzáértő barkácsoló,és soha nem lesz jó. Inkább használt eredeti játékot vegyél.
2011. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csizmazia Soma válasza:
Csak a letöltött játékon nem lehet multizni vagy egyiken sem pl.:(Call of duty modern warfare eredeti)
2012. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt írjátok hogy nem lehet multizni csippelt géppel.De pl a gta iv eflc multiaba sok olyan játékost láttam aki csitelt, csalt, repült az autóval,halhatatlan volt stb...Ezt hogy csinálta? Valahogy mégis multizott l. Vagy ezt csippelés nélkül is meg lehet oldani??
2013. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kmb070513 válasza:
ahhoz cheatelni tudj, csak a kódot kell tudni, meg hogy hova kell beírni! google! :)
2014. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!