Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Call of Duty...

Melyik a jobb? Call of Duty Modern Warfare 3 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés
A kampány módót hagyjuk ki a válaszokból,csupán a multiplayer módra vagyok kíváncsi. Értelmes válaszokat kérnék,előre is köszi.
2011. nov. 17. 16:45
 1/5 anonim válasza:
67%
Mindkettő nagyon jó de a battlefiel 3 sokkalta jobb mint az MW3.
2011. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
mindkettő jó de a modern warfare 3 szerintem jobb.mindig is az volt a jobb.hogyha választanom kellene akkor MW3.de mindenki döntse el ezt magában.
2011. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Bf3: nagy pályák, járművek, csapatjáték

MW3: kicsi pályák, gun vs gun (leszámítva a killstreakeket, amik nem anyira erősen, mint az előző 2 CoDban), nagyon gyors játékmenet


mindenki döntse el, melyik tetszik neki jobban (nekem az MW3 a gyors játék miatt)

2011. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A call of duty sorozatban mindíg az volt a lényeg, hogy ki a gyorsabb, viszont a battlefield a csapatjátékra épül. Tehát BF3.
2011. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
nekem mindkettő nagyon bejön, de inkább az mw3 a gyorsabb és izgalmasabb játékmenet miatt, mert a bf3 egy idő után nekem már kicsit unalmasnak tűnt hogy ujraéledek 2 perc mire elérem az ellenséget és akkor vagy sniperek leszednek vagy jó esetben megölök vkit na ez a codban nincs
2011. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!