Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Driver San Francisco bug?

Slider kérdése:

Driver San Francisco bug?

Figyelt kérdés
Üdv. Megvettem a játékot, és annyi a problémám hogy, amikor választanék felbontást, csak 1680x1050 nincs a listán, a többi (szintén szélesvásznú) felbontás viszont igen. Egyből patchelte, az lehet gond? Előre is köszia válaszokat :)
2011. nov. 18. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az, de nekem sincs olyan benne. ( jól eldugott helyen volt, ez a 2011-es kérdés! :DDD )
2013. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DDD már csak az a baj a játékkal hogy nem működik a tetű multija :DD
2013. nov. 11. 01:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem, és szerintem az Uplay szórakozik. Pedig már rég ki szerettem volna próbálni a multiját.
2013. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem sül le a pofájuk? O.o
2013. dec. 6. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, és képzeld azóta sem megy :/
2013. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 1 hónapja mással játszom, mert olyan unalmas a küldik után. Újrajátszani is unalmas lenne, mert elsőre húúú meg ááá, de nem is olyan nagy szám. Nálam csak a grafika és a licenszelt kocsik tartják fent a gépen.
2013. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy bénák! Ezzel a Uplay rendszerrel nagyon, kegyetlenül mellényúltak... Elmegy a netem, HAWX 2 kidob a menübe. Katasztrófa :)
2013. dec. 22. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!