Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent Hill ps2-re szeretném...

Yukiku kérdése:

Silent Hill ps2-re szeretném kiírni de nem tudom, hogy milyen program kell hozzá vagy is sima dvd íróval kilehet-e írni? Köszönöm Yukiku

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám a Silent Hill-t ps2-re ki írni?Milyen program kell hozzá,hogyanjutok hozzá?Sima dvd íroval kilehet-e írni.Köszönöm
2011. nov. 23. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Alcohol 120-> Ps2 módra állítva. De a gépednek chippeltnek kell lennie,különben nem fog elindulni.
2011. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb ha imgburn progival 4x-es sebességgel felírod.

[link] ingyen letölthető, nagyon egyszerű kis progi.

2011. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki irtam de valamiert nem indul el pedig a memoria kartya is softmod-os-olva van es a progim is IMGBURN.Valamit nem jol csinaltam?Segitsetek hogy kell kiirni es mit kell csinalnom h tudjak jatszani a kiirt jatekkal.Köszönöm
2011. nov. 28. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:

softmodhoz nem értek, nekem chipelt ps2 van, azzal semmi gond. de úgy tudom a softmod csak a régi gépekkel működik, ha neked újabb gyártmányú van akkor chipelni kell. vagy sikerült már bármilyen másolt játékot játszani rajta?

gondolom a játékot jól írtad ki? képfájlt írtál dvd-re? iso fájl, meg hasonlók.

2011. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!