Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai játékokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy tényleg élvezhetőek vagy csak a látvány miatt veszitek(töltitek), nem nagy teljestményű a gépem ezért még nem nagyon játszottak a mai játékokkal és nem is nagyon akarok mivel nekem eddig csak 1 db játék jött be a Transport tycoon deluxe ezt néha előszoktam venni és csak is ezzel szeretek játszani, szóval milyenek a mai játékok?
2011. nov. 23. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Azt szoktam olvasni pl. forumokon, hogy általában az FPS, tehát az inkább lövöldözős játékokat kedvelőket általábban jobban érdekli a látvány, mint egy inkább RPGket kedvelőt... Persze ez szerintem csak teoria.. Mai játékoknál ezt elég nehéz szerintem eldönteni, mert jól néznek ki és legtöbb élvezhető is, ami persze embertől függ... Személyszerint engem nem érdekel a grafika, ma is van, hogy vissza megyek nintendozni és mellette mondjuk Dragon Agezek
2011. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ma is vannak nagyon jó játékok amik rossz grafikával is jók lennének pl: Batman arkaham asylum, Portal 2,Dragon Age.
2011. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
20 éves játékmúlttal a hátam mögött csak nevetek a sok grafika mániáson. Sajnos a mai játékosok 90%-ának rettenetesen számít a grafika. A játékélmény, történet már szinte nem is számít semmit. Egy-két textúrahiba, és máris szar a játék. Ez nagyon siralmas tendencia igazából. Olyan mintha lenne egy fullos kinézetű, tündéri csajod, de kicsit kettéállnak a fülei, akkor máris csapnivaló, semmirekellő csaj... Mondjuk ez innentől már intelligencia kérdése. És amúgy a mai játékok egyre jobbak, 20 év alatt csak pozitív irányba fejlődött a dolog.
2011. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen a jó ötletek miatt születtek a játékok.

De mióta a játékipar el üzletiesedet, már ritkán jelennek meg korszak alkotó játékok.

2011. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
A mai játékokkal az a probléma, h üzleti célból készítik őket, és ezáltal annyira elsijetik sok játék kiadását, hogy a minőségre nem is adnak. Persze vannak kivételek, de sok ember fél az újtól, és nem próbálja ki az újjakat, hanem pl csak szériajátékok folytatását.
2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis sok korszakalkotó játék van most is, rengeteg jó ötlettel, csak annyira túl van töltve a játékipar, hogy több a gagyi is. Ez meg ugye 10 évvel ezelőtt annyira nem volt jellemző, bár ezt is cáfolom azért, mert zx spectrum, commodore 64, amigás korszakomban is volt rengetek szutyok. Csak akkor még újdonság volt minden.
2011. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért azt is vegyük figyelembe ,hogy nehéz újat kitalálni . Anno orgazmusa volt az embernek attól ,hogy red faction rombolható környezet meg ahhhh milyen jó játék , most kiadnák azt mondanád egy vicc . Nekem mai napig FF 8 És MGS 1 a kedvenc (bár nagyon nehéz eldönteni MGs 1 vagy 4 a jobb ) ,de nem nézem le a mai játékoat , egyszerűen nehéz dolga van a játék iparnak ,nem azért nem jön ki jó játék , mert ma üzleti célű ez hülyeség úgy ahogy van . Anno és üzleti célú volt meg akkor nem jönne ki olyan csoda mint pl killzone3 , battlefield 3 , God of war 3 és még sorolhatnám . Anno is volt sok selejt csak senkibe se maradt meg már most meg van több cég ,még több selejt jött létre (city interactive yeeee )de kb amik akkor letettek valamit azok most is nagy címek , és jöttek még mások is akik elég nagy játékokat csináltak szóval felhozatal az van csak már a gamerek unnak bele a játékiparba . Anno azért egy játékot az ember sokkal tovább tolt ma sokan 1-2 nap alatt kitolnak egy ugyan olyan hosszú játékot .
2011. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!