Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy sims3 luxuslakások...

Vettem egy sims3 luxuslakások kiegészítőt és valami gond van hogyan kéne felrakni?

Figyelt kérdés
nem lehet feltenni mert amikor elkezdi frissíteni azt írja ki,hogy "A The Sims3 frissítése nem sikerült,a telepítő nem tudja fojtatni a munkát." és ezzel a telepítővel már több játékot felraktam. Lehet hogy az a baj hogy másolt CD-m a Sims3 alapjáték? A barátnőm vett egy nem másoltat de félek letörölni a másoltat a gépről mert ha a barátnőmét feltudom rakni akkor mivan ha a másikat akkor sem és akkor CD nélkül nem lehet elindítani!? Laptop-om van!
2011. dec. 3. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha az alap nem eredeti akkor szerintem az a gubanc egyik eredeti másik nem :)
2011. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a barátnőmnek ha eredetie van akkor fel lehet rakni a kiegészítőt? és CD nélkül megy?:)
2011. dec. 3. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg fellehet de cd kell az eredeti játékokhoz
2011. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen! :) már sikerült felrakni mert ugye a barátnőm vett egy eredetit és azt felraktuk és sikerült de azért köszönöm!
2011. dec. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!