Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb játék konzol és...

Melyik a jobb játék konzol és miért x-box360 vagy x-box360 slim?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Slim.

A régi box hangosabb volt, mintha egy reptér mellett laknál.

És folyton meghibásodott.

Slim már majdnem olyan halk, mint egy ps3, és majdnem olyan stabil, mint egy ps3, mindenképp azt vedd.

2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először az előttem hozzászólónak:

nekem 2 éve megvan és még nemhibásodott meg 1x-sem pedig napi minimum 4 óra játék mellett megkellet volna

másodszor: a slim-ben könnyebben karcosodnak meg a korongok

viszont lehet hozzá kinectet csatlakoztatni mert elvileg ha egy arcade-hoz vagy elite-hez csatlakoztatsz kinectet meghibásodik tőle.

2011. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, kivételek mindig is vannak, de attól még szinte minden második box RROD-os lett.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor a slim gép jobb minden téren:)
2011. dec. 8. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden téren. Pl az usb kimenetek annyira közel vannak egymáshoz, hogy kettőt bedugni szinte képtelenség. Ebben jobb volt a régi elite-m. Amúgy már én is slimre váltottam és ajánlom is. A jasper alaplapos boxoknak meg nincs semmi bajuk, van egy 3 éves elite is itthon, hibátlanul működik. A régi xenon alaplaposom nekem is rrod-s lett.
2011. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _boti95_ válasza:
Én eddig csak sima xboxon játszottam de láttam videókat a sima 360 ról és...hát nekem nem kellene hangos folyton meghibásodik,nagyobb helyet foglal.Az Xbox 360 Slim kisebb halkabb kevesebb helyet foglal és szerintem szebb is.
2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!