Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letölthető valahonnan a Dance...

Alex20 kérdése:

Letölthető valahonnan a Dance Dance Dance program?

Figyelt kérdés

Ez egy táncszőnyeghez járó program, aminek elveszett a telepítő cd-je. Képet is mellékelek róla, sehol nem találom ezt a programot a neten. (Tudom, vannak más programok is, de én kifejezetten ezt keresem.)


[link]


2011. dec. 11. 01:49
 1/10 anonim válasza:

itten lesz:


[link]


szólj, ha nem jó

2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az, ezzel tánckoreográfiát lehet készíteni.
2011. dec. 12. 20:04
 3/10 anonim válasza:

jahátakkormeg


[link]

2012. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Barbys26 válasza:
hali.láttam hogy nem friss a kérésed de jelenleg én is ezzel a problémával küszködöm hogy nincs meg a cd-m hozzá neked sikerült.köszi a választ:-)
2013. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 odordaniel válasza:
Ha valakinek kéne írjon nekem. odor.daniel.0721@gmail.com ISO formátuban el tudom küldeni. A futtatásához ez az ingyenes program kell [link]
2013. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kutimimi válasza:
Hahó! odordaniel írtam egy mailt, szeretnélek megkérni, hogy küldd el a fent említett programot! csóközön :)
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 odordaniel válasza:
Még mindig él az ajánlat aki ír annak elküldöm. Ja és az újabb rendszereknek már nem kell az ingyenes program se. Képesek megnyitni már az iso fájlt.
2016. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem meg van :D akinek kell irjon privátba :)
2018. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok! Ha valakinél még mindig megvan így évekkel később, annak nagyon hálás lennék, ha el tudná küldeni valahogy. Köszönöm!
dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok :D Én is szeretném elkérni vlkitől ha esetleg még megvan <3
febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!