Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Wii-vel kapcsolatban pár...

A Wii-vel kapcsolatban pár kérdés?!

Figyelt kérdés
milyen vezetékek vannak hozzá? ha a Tv-m en elmegy a Ps2 akkor a Wii is jó lesz ? Megéri megvenni ? ezekre válaszoljon valaki pls
2011. dec. 17. 16:51
 1/5 Queasy ***** válasza:
Ha a scart-ra gondolsz, akkor igen, működni fog. A Wii nem igényel hd tévét, mert ellentétben a giccs hd konzolokkal szemben a Wii régebbi hardverekkel dolgozik, egy kicsit turbózott ps2 szintjén áll. Hogy megéri-e? Én 2 éve vettem, de sajnos az enyém egy saját hibám miatt kipurcant az alaplapja, de nagyon szerettem. Többnyire a Nintendo saját játékai a legjobbak rajta (pl Mario, Zelda, Metroid, Donkey Kong), igaz van rajta elvétve 1-2 külsős cég játékai is, de azok jó vackok (gondolok itt a codra). Amennyiben nem hardcore játékos vagy, akkor tehetsz vele egy próbát.
2011. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az újabbik Slim ps2 öm van
2011. dec. 17. 21:50
 3/5 A kérdező kommentje:
és mi az a scrat ? vagy micsoda
2011. dec. 17. 21:51
 4/5 Queasy ***** válasza:
A kábel, amit a tv-be dugsz.
2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de akkor menni fog ?
2011. dec. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!