Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztos hogy az Infinite a...

Biztos hogy az Infinite a legjobb Aion szerver? Sokan mondják hogy a legjobb, mégis tele van buggal.

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar hogy nem lehet megcsinálni a campaign questeket, és kíváncsi vagyok, van e más szerver ami jó. Próbáltam volna az Aion Age-et de az nem indult...

Esetleg a Revolution az van olyan jó mint az InfiniteAion?


2011. dec. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

az infinite megnyitasa ota jatszom ott, kiprobaltam mas szerokat is, a revolution-on 35-en vannak online csucsidoben

es mas szerokon is vannak bugos kuldik meg skillek

az infinite probal hasonlitani az eredetire, mig a tobbi szerok 555x-es rate-el mukodnek, es a ˝szavazz rank es kapsz ingyen pvp geart˝ alkalmazzak

es sok kissebb tort szero meg fog halni mikor az eredeti aion ingyenesre valt at,

2011. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2011. dec. 19. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként revo aion, nagyon jó kis szerver, csakhát igen., csúcsidőben van kb. 30-60 online gamer :S
2011. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gamer helyett player, sry :D
2011. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
elkezdeném AION-t honann töltsek valamit?
2012. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most mindenkepp az eredetit, van trial lvl 20-ig, meg februartol ingyenes lessz, 1 rakas korlatozassal
2012. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
EEES LAAAAM INGYENESSEE VAAAALT infinite kihalt ...
2012. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
[link] Go play, let's hard!
2012. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!