Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok Beyblade-et vásároln...

Hol tudok Beyblade-et vásárolni? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mi számít "menő"-nek? Melyik a legjobb támadó? Milyet javasoltok? Kisfiamat olyannal szeretném meglepni, ami tetszik is neki. Némi okítást is szívesen vennék olyanoktól, akik pengék benne.
2011. dec. 19. 14:42
1 2
 1/11 Darkus Állarcos ***** válasza:

A leg jobb támadó: [link]

A leg jobb védekező: [link]

A leg jobb kitartó: [link]

A leg jobb kombinációs: [link]

Itt van mind a négy tipus .szerintem a fiad nagyon örülni fog az egyiknek

2012. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Gravity Destroyer-t kapott (úgyhogy akkor nagyon nem lőttem mellé). Itt tájékozódtam a típusokról: [link]

De mint kiderült lehet ezeket még egymással tovább kombinálni, úgyhogy valszeg kell még beyblade-et vennem.

Valóban nagyon örül neki, és az iskolában nagy divat is ez a játék. Köszönöm a segítségedet mégegyszer!

2012. jan. 4. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
hoppá!!!!! Nos előttem válaszoló a kombinációs tipust rosszul mondta mert föld sas a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rosszul mondtam. ha következőleg veszel akkor piscest vegyél! ő a legjobb bey
2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia, tudsz még abban segíteni, hogy azt hol lehet kapni és az mitől olyan jó?
2012. jan. 17. 04:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én föld sast a fehértói ákombákomban vettem, de a nyiregyházi tescoban is lehet kapni szerintem! Azért jó, mert ő nagyon sokáig pörög, és mikor sok ütést kap akkor sem lassul le mint általában a többi baj, és sokkal tovább birja mint bármelyik más beyblade szinte. Van még egy jó beyblade az is nagyon jó, aki még sasnál is erősebb és neki itt a linkje: [link]
2012. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy igen a link amit elküldtem az pisces ő a világ legjobb beye! ő birja a legtovább, ő a lrgjobb támadó és védekező is, és nagyon sokáig bír pörgni, tehát továább birja magát pörögtetni, és ezért lassaban is gyengül! amúgy én szakértő vagyok ebben tehát ha bármi kérdés is lenne csak irjatok üzit!
2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy darkus állarcos a mese alapján dönti el, mert a mesébe galaxy pegasus a legjobb bay de igaziból a 2 leggyengébb!!!!!
2012. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 midnightking válasza:
valaki tudna nekem segíteni abban hogy honnan tudnék beszerezni lighting l-drago-t mert már nagyon ritka mostanában csak metal masters beyek vannak a boltokba
2012. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyiregyházán a tescoba.
2012. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!