Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van a 250 GB-os...

Mi értelme van a 250 GB-os XBOX 360-nak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mármint miért olyan fontos h sok legyen benne a vinyó? Azt értem h feltelepíthetem rá a játékokat, de abból nekem mi hasznom? Elvileg a játékok akkor is csak akkor futnak, ha a lemezt berakom. Vagy rosszul tudom? A válaszokat előre is köszönöm. :)
2011. dec. 27. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

A telepítés jó, mert:

-kíméli a fejet és a lemezt

-csendesebb

-gyorsabban betölt a játék (néhány sokkal gyorsabban)

A frissítéseknek néha igen sok hely kell, valamint sok olyan tartalom van (pl Forza), amit csak akkor érsz el, ha fel tudod telepíteni.

Nem létfontosságú, de sokkal kényelmesebb, mint amikor a 4 GB-on törölgetsz folyton, hogy még az az 1 kis demo férjen már el...

2011. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dzsugaswily ***** válasza:
52%
igen , hogy ne kopjon a meghajtó " uristen akkor minek taáláták ki a lemez meghajtót hát 2.3 év után már nem lesz vadi újj de nem fog egyhamar elkopni! + ha kiflashaltatad sokkkal jobban jársz kiirsz rá játékot 25 perc alatt kész van és nem telik be a hely hogy lekeljen törölni mondjuk leszedem rá a cod6 kiviszem és szeretnék vele játszani 2 en a tesómmal és van rajta még 5 játék akkor leklesz törölnöm hogy ne terhejem az xboxot + BÁRMIEN VIRUST LESZEDHETSZ RÁ AMITÖL BEFOSIK! szval semmi érteleme én 4gb van és ugyanugy elmenti kivanflashalva semnmi baja től!! és ingyen kiirom a játékokat amig örökre megmaradnak + nem terhelem azzal az xboxot hogy rajta van vagy 8 game! -.- szval sztem böven elég a 4gb ha nem akarsz virust szerezni rá vagy bármit!
2011. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg takarodj már a g*cibe erről az oldalról de dzsugásparaszt, mert senki nem kíváncsi a 13 éves kis baromságaidra...
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dzsugaswily ***** válasza:
52%
látod fáj az igazság hülyegyerek ha nem tudsz vm-t akkor te takarodj le! csak fogd be!
2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azért van rá szükség ha mondjuk az xboxot kiflashalad nincs 250gb-ra szükség! ha nem flashaltatad ki az xboxot és akarsz rá játékot akkor 250gb-osat veszel és akkor rátelepíted a játékot!
2012. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azért van rá szükség ha mondjuk az xboxot kiflashalad nincs 250gb-ra szükség! ha nem flashaltatad ki az xboxot és akarsz rá játékot akkor 250gb-osat veszel és akkor rátelepíted a játékot!"


Gyerek, ennek nincs értelme... Miért, ha flashelt a box, akkor miért nem tudod rátelepíteni? Ugyanúgy rá lehet, de DVD nélkül nem fog elindulni akkor sem, ha eredeti, és nincs flashelve.

2012. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azt tudom ha kiflashaltati ugyanúgy lehet rá telepíteni csak azt mondom ha kiflashaltati akkor nincs szükség 250g-ra, mert akkor kiírja a játékot rá! az elmentéshez elég 4gb tapasztalatból mondom! ha meg nem flashaltati ki akkor inkb. van szükség 250gb-ra ha nem akarsz több 10000ft-kért játékot venni! mert akkor 250gb-ra nyugodtan telepithet!
2012. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ha meg nem flashaltati ki akkor inkb. van szükség 250gb-ra ha nem akarsz több 10000ft-kért játékot venni! mert akkor 250gb-ra nyugodtan telepithet!"


De ha nem flashelteti ki, attól még nem fog az eredeti játék sem DVD nélkül elindulni.


És ha ki van flashleve, akkor is van értelme a 250GB-nak, mert sokkal halkabb, gyorsabban tölt be, és tovább bírja a meghajtó.

2012. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

de ezek szar érvek amiket te itt zagyválsz.....

ha nem flashaltati ki akkor rátelepíti a játékot vagy megveszi te naon értelmes vagy... szted hogy menne a játék lemez nélkül?? ha rátelepíted nem kell lemez-.-

2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt se tudod mit jelent az, hogy érv, hogy merészelsz egyáltalán ide írni?

Igazából nem is lehet vitatkozni azzal amit leírtál, mert teljesen értelmetlen...

Leírtál valamit, aztán meg az ellentettjét...

Takarodj már a búsba innen!

2012. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!