Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gyűrűk ura: a király visszat...

Hejj kérdése:

A gyűrűk ura: a király visszatér című játék csak konzolra van? Pc-re ki sem adták?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt pc-re. De már nagyon régi. Jó hogy eszembe jutattad fel is telepitem:)
2011. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] itt egy link
2011. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez wikipédia, nincs szócikk se, na midn1. arra a játékra gondolok, amikor az elején gandalffal vagy és követni kell az uruk-haiokat az erdőbe...erről beszélsz, uyge?
2011. dec. 30. 02:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi amikor linkeltem még volt:) Igen igen és mindig ki kell választani az utvonalat vagyis melyik emberrel mész tovább és lehetsz több emberrel is:)
2011. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok kösz, nagy nehezen találtam egy linket, le is töltöttem..remélem fel tudom rakni :D
2011. dec. 30. 22:45
 6/8 A kérdező kommentje:
na felraktam, de mindig csak samuval tudok lenni, akkor is ha pl aragonra vagy gandalfra kattintok:S
2011. dec. 31. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
huha nem tudom már rég játszottam vele! De lehet, hogy az elején csak Samuval tudsz lenni asszem később már lehet váltani de tényleg nem emlékszem.
2011. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igenigen, csak ha pl aragornra kattintok, akkor is samuval vagyok...és más embereknek is ez a problémájuk itt olvasom
2012. jan. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!