Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore-ban a Groxokat hogyan...

Spore-ban a Groxokat hogyan lehet legyőzni alig pár óra alatt?

Figyelt kérdés
Mert már vagy 2 napja írtom őket és még mindig van hátra olyan 1500 csillagrendszer és már nagyon unom. Nincs valami csalás hogy azonnal legyőzem őket? Terraformálot is használok.

2011. dec. 30. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
és ilyenkor már nem lehet velük tárgyalni, így kénytelen vagyok kiírtani őket.
2011. dec. 30. 14:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Végtelenített a játék, vagyis kiirthatatlan. Ha van is cél akkor a galaxis közepe, amúgy érdemes elkerülni a groxokat, ha nem akarsz velük csatázni állandóan, és még akarsz mást csinálni (foglalni új bolygókat stb)
2012. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Groxokat én akkoris kifogom írtani, de már úgy a galaxis közepének a felét lemorzsoltam, elakarom foglalni majd az egész galaxist,de előbb ezekkel kell leszámolni. De van olyan patch amivel már meglehet őket őlni, és fent is van, tehát egyszer csak sikerűlt, csak annyira unalmas bolygoról-bolygóra menni beérek a naprendszerbe aztán a bolygóba, terraformálok, aztán vissza és jön a következő.
2012. jan. 5. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen
2012. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt ez lehetetlen, de javaslom ezt a cheat kódót: refillMotives. Visszatölti az életet és az energiát.
2012. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jocca666 válasza:

És mi van a galaxys közepén? :D

Spoiler videó:

https://www.youtube.com/watch?v=ZwQoGjYHXSY

2016. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!