Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 női hajak letöltés?

The sims 3 női hajak letöltés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenhol kerestem de mindenhol csak valami 'ts3 helper monkey' hajakat lehet letölteni.és mivel nekem windows 7-em van nem müködik az.
2011. dec. 30. 17:57
 1/7 anonim válasza:

[link] ezen az oldalon rengeteg haj van (és persze minden más is érdemes körülnézni) angolul írj(pl.hair)--az oldal tetején van egy olyan fül ,h downloads oda írd be és kiadja és ha szeretnéd kitudod azt választani ,h csak a sims 3 kieg.eket mutassa (mert sims 2 is van)+angolul ottvan a leírás mitcsinálj miután letöltött

remélem működni fog (nekem is windows 7em van)

2011. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. dec. 31. 09:44
 3/7 A kérdező kommentje:
de ez se jó!akárhányszor rákattintok erre a file-ra, csak ezt írja ki: " Elérési út megtagadva! Program files(x87)/electronis arts/the sims 3 / stb..."
2011. dec. 31. 11:21
 4/7 A kérdező kommentje:
nem érdekes már megcsináltam.:)
2011. dec. 31. 11:33
 5/7 anonim válasza:
És hogy csináltad meg?
2012. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez ingyenes?
2012. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy csináltad meg? Nekem ugyanezt a hiba üzenetet küldi ls nem tudom, h kéne megcsináljam..
2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!