Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ÚJ BATTLEFIELD HIBA. Tudna...

Sephiroth97 kérdése:

ÚJ BATTLEFIELD HIBA. Tudna vki segíteni? Rákattolok az ikonra és bejön 1 fekete képernyő, de NEM dob vissza az asztalra.

Figyelt kérdés

WIN 7 32bit vga: hd 6570

megvettem a bf2 deluxe edition-t és a telepítés előtt kiírja, hogy a játék csak WIN XP-n volt tesztelve. LeOkézom és megy szépen a telepítés.... KÉSZ!. Rákattolok az ikonra és bejön 1 fekete képernyő, de NEM dob vissza az asztalra.

Nagynehezen kilépek belőle, átállítom a kompatibilitást win xp sp3-re , de ugyan ez a szitu. Azthiszem a game 1.1-es version. Vmi megoldást tudnátok adni? már töltöm a patch-eket, de nemtudom használni fognak-e vmit.


2012. jan. 2. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
kapjátok be megcsináltam magamtól.
2012. jan. 5. 18:24
 2/5 battlefield22 válasza:
Lehet szar a videokártya . :( Vagy nézd meg a használati utasátást neten . Ja és kappja be az anyád te segggalaku faasz !
2012. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismét egy értelmes ember.! :DD minek regisztálsz?
2012. febr. 2. 13:23
 4/5 battlefield22 válasza:
közöd ?
2012. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem birja a video kártyád sztem ne b+ mert ak tönre megy ...
2012. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!