Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Driver San Francisco játék...

A Driver San Francisco játék közben, miért indul újra a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A játékkal lenne 1 kis problémám. Skidrow-os verzióm van, rajta az 1.0.1-es patch-el. Már elég rég nem játszottam vele. (legutóbb karácsonykor)Nem is volt vele semmi gondom. Tegnap előtt szerettem volna tolni 1 kicsit, erre játék közben újraindult a gépem csak úgy. Nekifutottam megint, aztán ugyan úgy, megint újraindult a gépem. Aznap 6-szor eljátszotta ezt, mindig különböző időközönként,(valamikor 2 perc múlva, van mikor kibírja 20 percig is) mikor ezzel játszok. Más játéknál nem csinálja ezt a gépem.

Mi lehet a baj?

Ha valakivel előfordult már ez a probléma, és tudja rá a választ, akkor írjon már vissza.

Előre is köszönöm!


2012. jan. 14. 09:37
 1/3 NASGOL ***** válasza:
Nekem GTA-val fordult ez elő olyankor újra raktam és jó is lett.Próbáld meg újra rakni ha az se megy tölts le egy másik verziót egy megbízható torrent oldalról.Mást nem tudok mondani.Esetleg vírusos a géped akkor viszont egy jó vírusírtót tölts le.
2012. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom, bár akkor kezdhetem előlről.
2012. jan. 14. 10:54
 3/3 Takács Gergő válasza:

Szia! Ez a progléma azoknál szokott előfordulni akinek Win. XP-je van, mert a játék nem nagyon megy Xp-n. Nálam is ugyan ez a progélma van. Egyszer át vittem az eggyik haveromhoz full ugyanaz a sz.gépje van mint nekem csak nála Win. 7-es op. rendszere van fent és nála gyönyörűen ment a játék. Ezt a proglémát úgy tudod elkerülni, hogy ujra telepited a géped és felrakod a Win. 7-et, vagy fel telepíted rá az 1.04-es patch-et. Itt a link itt letudod tölteni, utánna feltelepíted és reméljük menni fog.


[link]

2012. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!