Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért sötét a képernyő, a...

Miért sötét a képernyő, a (többi lent) Mit kéne letöltsek hogy elinduljon? Akinek megvan vagy tudja mit kell tennem az írjon.

Figyelt kérdés
amikor a játékot elindítom semmi baja lehet látni mindent. Az első pályát elindítom és teljesen sötét a képernyő.(Sony Ericsson xperia8) a játék neve Brothers in armas2. Pedig ezen a telón jól kéne működnie hiszen youtube láttam a bemutatóját és ott nem sötét de semmi baj a amúgy vele szépen indul csak,ha pályát elindítom sötét.
2012. jan. 17. 19:29
 1/8 anonim válasza:
lehet azon a telón főzött ROM van, és azzal felhúztak néhány hardvert "szoftveresen", és így jobb lett, és elindult
2012. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem ne, lehet olyat csinálni amit írtál vagy ha igen akkor hogy
2012. jan. 18. 16:09
 3/8 anonim válasza:

másik ROM-ot kell telepíteni rá, ez viszont kinyítja a garit :S

ezért én sem rakok rá idegen ROM-ot, így sajnos nemtudom hogy kell :(

2012. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kinyírja a garit*
2012. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a nova játéknál meg azt csinálja,hogy elindul és new game -re rámegyek és kilép ez mitől van.
2012. jan. 20. 12:52
 6/8 A kérdező kommentje:
mi az a garit
2012. jan. 20. 16:48
 7/8 A kérdező kommentje:
haverom telóján is indul és ő nem telepített másik romot
2012. jan. 20. 17:03
 8/8 anonim válasza:

gari: garancia

megoldás lehet: telefon gyári visszaállítás (újratelepítés)

2012. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!