Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen típusúak azok a játékok...

Milyen típusúak azok a játékok amelyeknél tárgyakat kell megtalálni egy adott helységben egy lista alapján?

Figyelt kérdés

Találtam egy játékot adventures of robinson crusoe,,letöltöttem játszottam vele egy ideig de magától kilépett mert csak a demos változatát lehetett leötleni szemétség :((((

Nagyon tetszenek ezek a játékok ,hol találhatnék ehhez hasonlót.Hogy keressem? sajnos sok olyan van aminek csak a a demojával lehet játszani utána meg kell venni a játékot,...


2009. jún. 1. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hidden object games


én is szeretem őket

üdv: kispetya

2009. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A reflexive.com-on van sok.Viszont angol, de egyszerű tárgyak, alap angollal nem nehéz.(én torrentekről szoktam magyart tölteni és ott találtam kiütő kódot is a reflexive-s játékokhoz)

2009. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bigfish.com

reflexive.com

de több ilyen oldal is van, viszont mindenhol csak demok vannak, ha az egész játék kell akkor torrenten keress rá.

2009. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fenébe kár!!! de jok az oldalak amiket ajánlottatok!!:)
2009. jún. 1. 21:07
 5/9 A kérdező kommentje:
torrent oldalakon néztem de csak a demot lehet letölteni ez felháborító!!!!
2009. jún. 1. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:

torrent oldalakon pont hogy teljes játékokat tudsz letölteni, én már nagyon sokat letöltöttem


üdv kispetya

2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szia

akkor írd már le a torrentoldal nevét és hogy melyik játékot szedted le létszíves fontos lenne!!!!

2009. jún. 3. 09:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy rakat játék a felsorolásban:


[link]


Ezek közöl biztos találsz a torrenteken. Én lényegében a gigatorrents, bithumen, majomparade's oldalakat szoktam használni.


üdv: kispetya

2009. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a gigatorrents-re most töltöttek fel egy hidden object pack-ot (Játék/ISO). lapozd vissza az első pár oldalt

üdv: kispetya

2009. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!