Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a Gamez AION,...

Gabiwan kérdése:

Nem indul el a Gamez AION, pedig mindent úgy csináltam, ahogy az oldalon le van írva. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
AION Gamez oldalra regisztráltam. Letöltöttem az NCSoft Launchert, telepítettem C-re, ahová írta. Utána átállítottam North America-ra és telepítettem. (eltartott vagy 1,5 óráig) Azután letöltöttem a Gamez oldalról a Gamez Aion Launcher-t és feltelepítettem az AION könyvtárba, ahová a játékot. Megjelent egy indítófájl (GamezAion. Exe). Amikor elindítom, akkor eljutok odáig, hogy ki kell választani a szervert (Siel és Lumiel), s amikor rákattintok az egyikre, akkor lefagy úgy, hogy semmilyen gombra nem tudok rányomni.
2012. febr. 24. 15:10
 1/2 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám van,most nézek kicsit utána,hogy mi lehet a baj
2012. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

csá,megoldottam a problémát,csak annyit kell tenned,hogy downgrade-eled az aion-t,ugyanis a gamez aion a 3.0 verzióval nem kompatibilis,tehát át kell rakni 2.7-es be.

[link] itt van,hogy mit kell letöltened,és hogy mit kell csinálnod.Ha ezek után sem működik,akkor még megpróbálhatod ezt: [link] látni fogod,ahol azt írja:"Client freezes after accepting terms/selecting server" ezt még megpróbálhatod letölteni+extractolni.

2012. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!