Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a PS3 Slim?

Miért csinálja ezt a PS3 Slim?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek a MW2-re beadja a játékmenüt aztán a PS3 magától kilép a játékból és visszamegy az XMB menübe!DE csak akkor ha a PS3 rá van csatlakoztatva a netre,ha nincs net akkor megy a játék rendesen..a multi miatt lehet ez de nem értem miért csinálja..
2012. márc. 6. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te bénázol valamit, és véletlen te lépsz ki valahogy?

Ez nem normális, ilyenről még sosem hallottam.

2012. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem bénázok!!!100x egymásután is ezt csinálta de csak ha net kapcsolat van..egyszerûen kilép..de ha kihúzom a netkábelt akkor megy a single rendesen..én sem értem
2012. márc. 6. 19:03
 3/7 anonim válasza:
Igaz kicsit későn irok,de ugyanez a problémám nekem is.Eddig még nem jöttem rá,hogy mi lehet a baj :S haverom is csak csodálkozott,mert még ő sem halott ilyenről.neked sikerült valahogy megoldani?
2012. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sebaj! nem volt semmi baj a ps3-mal csak egyszerűen nem lehetett rajta multizni kb 2 napig tartott ez aztán már jó lett :))
2012. ápr. 11. 23:26
 5/7 anonim válasza:
Jah értem :) hát akkor várok még egy kicsit.engem 4 napja folyamatosan kidob a játékból,csak 1x multiztam MW 2vel mikor megvettem a PS3-mat..másnap ujra akartam játszani és azóta igy tekerget.
2012. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék,hogy ma már kicsit besokaltam és visszatettem mindent az alap beállításokra(restore default settings-el) és simán birtam online játszani,nem dobott ki a játékból,na de ezután volt egy kis dolgoom,nem kapcsoltam ki a ps-t,csak kiléptem a főmenübe.Még a COD-ot sem vettem ki a PS-ből de hiába ugyanaz van mint eddig...kilép saját magától ha bevan kapcsola a netem. :S nem tudom h mennyit kell várni de azért mondjuk szeretnék játszani is.
2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem a pseddel van a baj..ez csak ideiglenes! de nekem már régóta jó :D :D
2012. ápr. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!