Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb online...

Melyik a legjobb online (mmorpg) game és miért? (WOW és Aion-on kívül)

Figyelt kérdés

A WoW-ot kipróbáltam, nekem nem jött be. Aionnal játszottam nagyon sokat, de már kezdek ráunni. Neked melyik online játék jött be a legjobban? Ha egy kis leírást is adnál hozzá, azt megköszönném.

Gondolkoztam a Gyűrűk urán, Star Warson vagy a DC Universe-n is. Vagy nem tudom, írjatok légyszi minél többet!!


2012. márc. 10. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

3 eve jatszok Aion-al, nekem #1 marad

League of Legends, nem mmo, de el lehet szorakozni vele

2012. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gamevial az egy honlap ott van sok játek csomó multplayer mmoporg es onnan a russian army next gen fontos, hogy ez legyen mert a másik kettő nem ilyen jo. leirasa:nagyon jó grafikáu lőnni kell mas embereket vannak szobak ahova el lehet bulYni 6 fegyvered van.
2012. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 real971118 ***** válasza:
Szerintem is a League of Legends el jol lehet szórakozni de még ajánlanám neked a PUMT 2 öt ez egy Metin 2 root szerver
2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lord of the Rings Online az ingyenes már ugytudom

Star Wars viszont nem az

.

Vindictus (Source Engine-vel)

.

CrimeCraft (MMOFPS/RPG, Unreal 3.5 Engine-vel)

(Aion meg Crysis Engine 3 mal megy:p)

.

Bár nem Onlineok de nálam csak azok jöhetbek most szóba amit a Bethesda csinál

Elder Srolls sorozat (Oblivion, Skyrim)

Fallout 3, FallOut New Vegas

2012. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amugy Guild Wars az egy nagyon Elit MMO pl.

egyszer megveszed és utána nem fizetel töbet csak játszol (valamelyik kérdésnél látam hogy Trial verziója is van nemtudom igaz e de csak honlapján kel ránézned)

2012. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 12. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam top: 1:WoW 2:Blade & Soul 3:Guild Wars 4:Tera (lesz)g
2012. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a legeslegjobb MMO a Tera (lesz ha kijön). Viszont attól is függ h milyen stílusút akarsz. Valakinek nem jön be a Tera, mert ő csak az ilyen point n clickes "szart" szereti. Teljesen más mint az ilyen wow, Aion meg stb. Nézz róla gameplay vidiket főleg pvp-t :D
2012. ápr. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

minden kijovo mmo-nal reklamozzak hogy ˝ ez majd jobb lesz mind a tobbi˝, vegen kiderul hogy megsem

a Tera-ban a grafika meg a noi karakterek amivel felvertek a port,

de nem veletlenul a point and click jatekok jobbak, mar tobb helyt panaszkodtak forumon hogy Teraban a ranged karik szivnak pvp-ben, es ha kicsit is laggolsz jobb ha nem is jatszol

2012. ápr. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!