Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem valami izgalmas,...

Tudtok nekem valami izgalmas, csajszis karakterépítős játékot ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem ilyen harcolós játékra gondoltam, hanem olyanra, amelyikben több hangsúly van a karakter külsején, lehet öltöztetgetni, sminkelni, van háttértörténet esetleg, szóval legyen lényege is. Előre is köszíí ?DD
2012. márc. 11. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Sims ?
2012. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sims 3, call of duty mw3
2012. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az utsó tetszeni fog
2012. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
call of duty?? komolyan?? ennyire nem vok hülye -.-"
2012. márc. 11. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:
am olyanra gondoltam, amit neten játszhatok.. :D
2012. márc. 11. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Végülis a CoD is sminkelős, csak attól függ honnan nézed :p Acéllal díszíted a fejeket. Second life.
2012. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen Codoztam és nagyon tetszett...szeretem az ilyen játékokat is..:D De most nincs hozzá kedvem.
2012. márc. 15. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Minecraft!! :D

Nem pont olyan amit leírtál, de szerintem nagyon jó játék. Én 1,5 éve játszok és nem lehet megunni! :D

www.minecraft.net (itt tudsz böngészőben classicon játszani, ott csak építeni lehet, mást nem nagyon)

thepiratebay-ról le tudod tölteni a teljes verziót törten, csak írd be hogy: "minecraft anjocaido"(adtam volna linket is csak ez a sz@r nem engedi), itt már lehet sok mindent, építeni, craftolni dolgokat, redstone-ozni /:DD/, meg még sok-sok mindet

staycraft.ucoz.hu (ha megunnád a singleplayer-t itt van egy jó szerver, jelenleg én is itt játszok, nagyon jó szerver, csak kell írni egy jelentkezést erre az e-mail címre: music.ryder@hotmail.com , hogy mit kell beleírni azt megtalálod az oldalon, de szerintem ha beleírod hogy lány vagy, fénysebességgel kerülsz fel a white-listre :D)

De mivel a szerver még nem 1.1-es le kell töltened külön egy minecraft.jar file-t, ezt itt megteheted: [link] (csak kiválasztod hogy 1.1.0 és Newt/Weiter, ezután Start menüben rámész a Futtatás-ra és ezt írd be: %appdata%, itt megnyitod a ".minecraft" mappát és azon belül a "bin" mappát. Ide kell bemásolnod a letöltött minecraft.jar-t, és kész is van :D)

Most hogy nézem kicsit hosszú lett.. xD

Na de mindegy, szerintem megéri azt a 15 percet amíg megcsinálod. :D

2012. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike, am erről a játékról én is hallottam már :) bizti jó lehet, ki is próbálom majd :DD
2012. márc. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!