Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban megöltem egy tyúkot,...

Skyrimban megöltem egy tyúkot, és az egész falu meg akar ölni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Riverwoodban véletlenül megöltem egy tyúkot és hiába megyek a falun kívülre, ha bemegyek, meg akarnak ölni... Mit tegyek, hogy újra kedveljenek?

2012. ápr. 8. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Előző mentés betöltése ... Meg akar ölni? hmmm aszthiszem hogyha elfogatod magad egy őrrel és börtönbe mész vagy lefizeted akkor már jó lesz
2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy az előttem szóló is mondta, vagy betöltöd a mentést, vagy hagyod magad elkapatni és kifizeted.

Ha csak marhulni akarsz, akkor FUTÁS! XD De akkor később ha arra jársz, üldözőbe vesznek.

Az elején én is sokat ökörködtem ilyesmivel: lopás, ló tolvajlás, házi állatok leölése, kizsebelés+rajtaérés. Aztán futás homlokegyenest! XD

2012. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kinyírok mindenkit.
2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ám, csak ezek nem elkapni akarnak, hanem megölni... :)

A megoldás az volt, hogy bementem egy barlangba, kijöttem, és máris mindenki szeretett...

2012. ápr. 10. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd nem akarnak megölni ha előveszed és elrakod a fegyvered.
2012. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a játék elején random legelején mikor beértem Riverwoodba random legyilkoltam egy csirkét és ráb@sztam xDDD és kezdhettem előről a játékot://
2012. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fuss el nagyon messze, pár HETET kb 2 elég és menny vissza...

ha minden jó akkor az van hogy odajön hozzád egy őr hogy in the name of the jarl... meg még valamit mond... van egy olyan opció hogy oda mész de így a levegőbe mondja hogy Wait... I know you. ebben az esetben menj oda hozzá és beszélj vele... vagy ha még mindig a levegőbe beszél akkor csapkodd meg 1x-2x ha még nem vagy Thane és akkor mikor megtámad nyomj R-t és akkor újra az in the name of the jarlos szöveg jön..

2012. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen játék?Mi a cime?
2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!