Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban milyen karakter...

Ádám_111 kérdése:

A Skyrimban milyen karakter típussal érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 12:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
23%
Nord[északi], legalábbis nekem ez tetszett a legjobban, olyan emberi külseje van a karaktereknek, nem úgy mint a khajitnak vagy orcnak
2012. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miylen harcstílust szeretnél.

Harcos, mágus, íjász, tolvaj, bérgyilok stb.


Harcos karinak - Orc, Redguard, Nord, Imperial

Mágusnak - Dark elf, Breton, Imperial

Tolvajnak/Ijásznak - Wood elf, Khajit

2012. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De igazából teljesen mindegy, mert úgyis az a képesség fejlődik amit használsz. Én pl wood elfel voltam egy überkirály tolvaj-harcos, de ugyanezt egy orkkal is meg lehet csinálni. Nem igazán számít mit választasz, van egy alapképessség fajonként, azt nézd meg mi, de ennyi.
2012. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat! De melyiket érdemes fejleszteni az egykezes vagy inkább a kétkezeset?
2012. ápr. 16. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Azis tőled függ, a kétkezes erősebb de lassabb, az egykezes kevesebbet sebez de gyorsabb.


Én kétkezes batlleaxet ajánlok, g*cisok HP val, és heavy armorral.

2012. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt fejlesztesz amit akarsz, ez a lényege ennek a játéknak. Ami neked tetszik. Elkezdesz használni egykezes fegyvert, aztán megunod, és elkezdesz kétkezest használni, és kész, nem vagy korlátozva egyáltalán, minden képességet fel lehet maxolni ha van rá időd.
2012. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
inkán az egykezes kardot érdemes az egyik kezedbe egy war axe a másikba pedig egy kard de mindegy a lényeg hogy 2 egykezes fegyvert használj én má mindkettőt kipróbáltam és a 2kezes fegyverek nem lehet olyan jól harcolni
2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most egy olyan hibám van, hogy elkötöttem egy és ugye raktak rám 50 fejpénzt, kinyirtam az üldöző katonát és már 1000 fejpénz van rajtam és ha találkozom velük szerintem már meg sem kérdik h megyek e a börtönbe vagy sem. Mit tegyek?
2012. ápr. 19. 21:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor rád támadnak vedd elő, majd tedd el a fegyveredet.
2012. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

varázsló - elfek

osonás, íjászat - Khajiit

közelharc - Nord

2012. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!