Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? World of...

Melyik a jobb? World of Warcraft vagy Metin2?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mi ertelme ennek a kerdesnek?
2012. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lényegében két teljesen más műfaj, kinek mi jön be, World of Warcraftban több a lehetőség minden szempontból, de van aki hack and slash módra éjjel-nappal szörnyeket szeret ölni, és kisebb-nagyobb eséllyel jó tárgyakhoz juthat, ez a Metin2.
2012. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Wow :DD
2012. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem épp az h a te válaszodnak mi értelme ??? o.O én azt kérdeztem h melyik a jobb, mert amelyiket többen mondják vagyis írják azt szerzem meg
2012. máj. 19. 20:38
 5/25 A kérdező kommentje:
jah köszi ezt az 1.-nek írtam csak közbe jött 3 válasz köszönöm
2012. máj. 19. 20:38
 6/25 A kérdező kommentje:
és még annyit h ha megveszem CD-re a Wow-ot akk tom h 1 hónapig ingyenesen játszhatok vele de utána már fizetni kell, mennyit???
2012. máj. 19. 20:40
 7/25 anonim ***** válasza:

Itt írnak erről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


Szerintem nem éri meg, ugyan fizettem már én is jelentős összegeket játékok szolgáltatásaiért, de már nagyon megbántam.

Inkább vegyél olyan játékot amit egyszer kell megvenni és utána bármikor játszhatsz vele, én ezt korrektebbnek tartom.

2012. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
akkor 1 kis kiegeszites a valaszomhoz, mindenki tudja hogy a wow sokkal jobb, a metin-el csak 10 evesek jatszanak
2012. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem csak a 10 évesek játszanak, van abban a játékban fantázia és egyediség ami megfogja az embert jó pár évre, és monoton öldöklésbe kezd bizonyos barlangokban.

És mint írtam 2 teljesen más műfaj, hiába tüntetik fel MMORPG-nek mindkettőt, a Metin keleti stílusú, a WoW nyugati, és ezt nem a kinézetében kell érteni.

2012. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

egy jó tanács...


jó amgam 21 éves lány vagyok, 4 év után most hagytam abba wowot...wow előtt még kb 3 évig random mmozta, volt közte world of kung fu, shaiya, archlord, silkroad...ink nem sorolom fel.


ne kezdj el mmozni, elviszi az életed. ink vegyél bicajt, korit, deszkát v vmit és sportolj, több értelme van :)


de a kérdésre válaszolva: WoW és szerintem SZINTE minden olyan ember, aki mind2-t kipróbálta ezt fogja mondani :)

2012. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!