Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Racedriver: Grid, Dead Island,...

Ádám_111 kérdése:

Racedriver: Grid, Dead Island, Forza Motorsport 4, Gears of War 3. Ezek közül melyiket vegyem meg? (1-et szeretnék)

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha autósat akarsz inkább, akkor a Forza, ha akciót, akkor GeoW 3
2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha autósat akarsz, akkor Forza 4. Ha végigtoltad a Gears 1-et meg a 2-t, és szeretted, akkor a gears 3-at. Azt még osztott képernyőn is lehet tolni, bár valamiért engem már nem kötött le úgy, mint az előzőek. A dead island egyedül nem jó, azt csak akkor ajánlom, ha live-on keresztül tudod haverral tolni coopban. Szóval a forza 4 a legesélyesebb, pedig különösebben nem is szeretem az autós játékokat :D
2012. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Queasy ***** válasza:
Én a Grid-et választanám.
2012. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha szeretsz zombikat ölni minden mennyiségben általad készitett fegyverekkel akkor Dead Island.
2012. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Race Driver: GRID
2012. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szeretnék autósat venni ott én is a gridre gondoltam de mások a forzát istenítik! Lenne kedvem a Dead Island hoz is csak a Skyrimet is eladtam mert nem tetszett... A gers 2-őt végigjátszottam tetszett de azt mondják h a 3 nem a világ legjobbja. Na egy kis segítséget adtam! Szerintetek?
2012. máj. 27. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben kiírtad, hogy csak 1 játékot szeretnél, most azt, hogy autósat mindenképp. Akkor a Dead Island és a GeoW alapból kizárva. A nagy többség a Forzat mondta neked, míg te leírtad, hogy a Grid felé húz a szíved. Akkor mit is kell megválaszolnunk nekünk? :) Egyik játékkal sem bukhatsz, mert mindkettő nagyon jó. Annyi a különbség, hogy a Grid árkádosabb, a Forza szimulátorosabb, ezáltal nehezebb is.
2012. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! :)
2012. máj. 29. 15:07
 9/9 anonim válasza:
Dead Island legjobb
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!