Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudn@ valaki segíteni egy...

Tudn@ valaki segíteni egy razor-féle F1 2010 telepítésében?

Figyelt kérdés
Pontosabban a telepítés meg volt. Van egy razor1911 mappa, abban egy ddl fájl és egy exe fájl. Ezeket bemásolom a játék mappájába, de nem indul el úgy sem. Kéri az eredeti DVD-t. Ráadásul ennek a fájlnak nem is az a neve, ami az eredetinek (aminek a helyére bemásolom), de ha át is nevezem, akkor sem indul. Ötletek? (az alap "vedd meg az eredetit" tipp mellett:)
2012. jún. 4. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd meg az eredetit.


Viccet félretéve, az f1_2010_game fájlt nyitottad meg?

2012. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az eredeti, ami feltelepítés után a mappában van. Olyan nevű fájl kellene, hogy legyen a crack fájl. De annak a neve simán f1_2010
2012. jún. 4. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:
ááá, sikerült:) újratelepítettem, és most a általad írt exet nyitottam meg, miután bemásoltam a két fájlt, és megy:) de ha a start menüben indítanám, akkor változatlanul reklamál.
2012. jún. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!