Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan népszerű a Farmera...

Miért olyan népszerű a Farmerama játék az anyukák körében?

Figyelt kérdés

Statisztikát kell készítenem, hogy miért az anyukák köre tartozik a többségbe az internetes játékokban, jelen esetben a Farmerama nevűbe.


Kort és várost is szeretnék kérni.


Köszönöm az együttműködést!


2012. jún. 13. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Mert ráérnek.
2012. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én néha csodálkozom, mikor néhány anyuka ismerősöm állandóan ilyen felkéréseket küldözget fb-on, hogy ennyire ráérnek egész nap. Irigylem őket.
2012. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert facebookkal összekapcsolható tevékenység, és sokaknak az internet és a számítógépezés egyet jelent a facebookkal, főleg a felnőttek esetében, akiknek gyerekkorukban nem volt konzoluk vagy hasonló.

Igazából nem tudom, hogy képzeljem el a játékot, nem játszottam vele, de talán azzal is összefügghet, hogy külföldön a Farmville szorosan kapcsolódik a facebookhoz, de mivel nem tud mindenki még alapszinten se angolul, így találni kellett egy magyar megfelelőjű játékot.


Gondolom nagyon addiktív, mint a többi böngészős játék, és lehetséges, hogy mást nem ismernek, így szépen sorban a baráti körökből nagyobb csoportra is kiterjedt a játék híre.


Főoldalból ítélve igényesen kinéző oldal, és aranyosnak mondható figurák jelennek meg rajta, ez sem elhanyagolható tényező ha felnőtt nőkről van szó.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe.

Lehet nem volt hasznos válasz ebben az esetben, de csak a tapasztalataimat írtam le.

2012. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez nem a facebook-os játék
2012. jún. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!