Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft lassú kis sávszéless...

Minecraft lassú kis sávszélességgel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek minecraftozni, pár haverommal bérlünk egy szervert de korlátozott mobilnetem van. T-mobile, 4GB adatforgalommal. Ha túllépem akkor lekorlátozzák a sávszélességem 128 kb/s-ra, amivel elég nehéz dolog a multiplayer. általában kb 10-20 mp kell hogy kinyissak egy ládát, barkácsasztalt vagy kemencét. a mobok egy helyben állnak előttem, néznek rám majd egyszercsak hirtelen meghalok. Lassan tölt be a pálya. Ha valamit írok csetbe annak is elég sok idő kell míg elküldi.

(torrent, egyéb letöltés, böngésző nem megy)


Tudtok mondani olyan módszreket vagy programokat amivel ezt a nagy késést le tudom csökkenteni?

Előre is köszi :)



2012. jún. 25. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a UPC-t :)
2012. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy adott esetben a t-mobilet :S
2012. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Terveztük régóta, hogy átmegyünk a T-Homehoz, de az utcánk csak április óta van lekábelezve, mi pedig decemberben vettük a netet 1 éves hűségnyilatkozatra... Szolgáltatót váltani sokba fájna..:/

(14 éves vagyok amúgy, önálló keresettel nem nagyon rendelkezek)

2012. jún. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!