Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan hasznos tanács...

Szederkebabyy kérdése:

Van olyan hasznos tanács amivel el lát nátok mielőt megveszem a Sims3-at?

Figyelt kérdés
Sims3 hasznos tanács kéne ( olyanokra gondolok, amit nem írnak minden oldalon pl.: terhességgel kapcsolatban, munkaválasztással kapcsolatban, gyerek neveléssel ilyesmi. ja és szerintetek hol jobb szülni kórház vagy otthon az utolsó kérdésem : miben számít az ha várandósság alatt orvoshoz viszem a simem vagy sem ???

2012. jún. 25. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmi változást, hogy bevittem a dokihoz a terhesség közben. Viszont, a hangulatára nagyon oda kell figyelni, mert könnyen lehet, hogy nem tudsz majd személyiségjegyet választani. Ha sok dinnyét eszel akkor lány lesz, ha sok almát akkor fiú. Eddig mindig a korházba szültek a simjeim. És ha van ideje a simnek csak akkor tanítja meg járni, beszélni. Ha valami érdekel, akkor írj nyugodtan privibe :)
2012. jún. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké
2012. jún. 26. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!