Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet legyőzni a Karib-te...

Hogy lehet legyőzni a Karib-tenger kalózai- A világ végén játékban a benszülöttszigeten (Isla de pelegostos) az egyiket?

Figyelt kérdés
Most ott tartok, hogy én vok Will, és Jack felettem áll egy hídon (szerintem megkötözve), és én közben egy benszülöttel harcolok. Nyomogattam is az y-ont meg az x-et, vagy 5 percig, de sehogy sem bírom legyőzni. Puskát, dinamitot, miegymást is próbáltam, de valamiért nem megy. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak? Köszi! :)
2009. júl. 8. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy az üst körül shift-tel védekezzünk úgy hogy a bennszülőtt az üsttel háttal áll.Ha támad akkor ha minden igaz akkor hátrafut és beleesik az üstbe.erre Jack a fejére dob egy kókuszgolyót.És ezt még meg kell csinálni kétszer.Remélem segítettem.
2009. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszi szépen! :)
2009. júl. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!