Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet coopba tolni a...

Hogy lehet coopba tolni a left 4 dead 2-őt?

Figyelt kérdés
Nem vettük meg hanem letöltöttük mind ketten

2012. jún. 28. 21:18
 1/5 mysterion1g ***** válasza:

Jó lenne tudni milyen platformon. PC / X360 / PS3


PC-n Steam-en kell egy játélba joinolnotok. Ez úgy legegyszerübb ha barátok vagytok Steamen majd onnan egymásra tudtok kapcsolodni.


X360-on az osztott képernyő nem tudom pontosan hol van de gyanitom a multiplayer menüben, az XLive-os pedig ugyanugy asszem mint a Steam csak a Xbox Live-on keresztül, de ott a host is megtud hivni téged.


PS3-mon nem tudom de valszeg PSN-en keresztül....gondolom...

2012. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mysterion1g ***** válasza:

Ja várj, bocs nem olvastam el.


Akkor elvileg nem tudtok, de Hamachival lehet probálkozni.

Ez egy program ami LAN-t szimulál majd ha ez megvan akkor a multiplayerben a LAN opciót kell keresni ha van.


De ha neten akartok játszani akkor mindenképpen megéri eredetiben megvenni Steamen, nem drága.

2012. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3127178-h.. Miért kell egy kérdést többször kiírni te szerencsétlen?? Ráadásul 5 óra eltéréssel!!!
2012. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincsan lan opció
2012. jún. 29. 14:09
 5/5 mysterion1g ***** válasza:
Elküldtem neked privátban a linket, azt szedjétek le és elvileg menni fog. :))
2012. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!