Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a rubik kockát kirakni?

Hogy kell a rubik kockát kirakni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1 szint önállóan ki kell tudni rakni. Ez lesz a bázis és ezt mindig felül tartod,ahogy fogod a kockát. Ehhez képest kell körkörösen az összes színnek először a felső,aztán középső és utána az alsó szintjeit kirakni,majd a végén a kockának az alját kell helyre rakni. Azt hogy pontosan hogyan és merre azt könyvből olvasva sosem fogod ki rakni.

A világon nincs 100 ember aki magától.. pusztán 1 ül.. kitudta rakni,úgy hogy senki nem segített neki.

A többség aki ki tudja rakni azok mindig valakitől részleges/teljes segítséggel "tanulva" rakta ki.

2009. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


jobb oldalon kattints a kirakások menüpontra. Ha rámész a 3x3x3 alaptechnikának a videóverziós változatára, akkor ott részletesen elmagyarázza a srác, hogy hogyan kell kirakni a kockát.

Én is tőle lestem el :$ :D és szerintem nem is olyan bonyolult :)

Sok sikert hozzá!

2009. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :D
2009. júl. 9. 22:45
 4/7 anonim válasza:
76%
A kérdésedre már válaszoltak ketten is tehát én most csak javítanék. Azt a 100 emberes dolgot hol olvasta nemtudom de egyébként bárki kituggya tenni egyedül csak idő kérdése. Nekem 2 napba telett és nem a názánál dolgozom. Haveromnak 1 napba bár ő szinte egész nap rakta. Aztán persze megatnulhatsz methodokat akkor elérhetsz szép időket. Mégeggy dolog bárki megtuggya tanulni kirakni a kockát 20 mp alatt. Rövidebb időhöz tehetség kell. Naszóval ha magad teszed ki akkor elösször lehet hogy 1-2 nap de aztán lerövidül és kb másfél 2 percnél körül leszel. Egyébként én a Fridrich vagy a Roux methodot ajánlanám a két leggyorsabb módszer. Én a rouxal 3-4 hónap alatt 23 másodperces rekordot és 30 másodperces átlagot értem el és még besem fejeztem a tanulását de ez csak lustaság kérdése, mert nemkell hozzá ennyi idő XD Szóval a 100 emberes cucc egy vadarság ha bemész egy fősuliba ahol nemtuggyák kitenni pusztán azon múlik hány tanuló teszi ki hogy hányat érdekel. bocsi a helyesírási hibákért nemtudok rendesen írni.
2009. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Először kiraksz egy oldalt,majd az azt érintő felső 1 sort körbe ki kell rakni.Ezután kirakod az alján az X-et ezután általában kijön az egyik oldalon is.Majd a kockát úgy tartva,hogy az alján lévő X feléd nézzen,és amásik kijött balről egy 3x 7-es forgatással kirakod az összes oldalon az X-et,Ha ez megvan a 2.sort kellkirakni,ennek szintén van egy forgatási módja.Ha ez is kész,akkor pedig többszöri 9-es forgatással(azért többszöri mert változó lehet,van hogy egy van h akár több is)kész lesz a kocka.A 7-es 9-es forgatást kérdezd meg egy ismerősödtől aki ért a kockához és ismeri ezt a módot.Ezt csak úgy fogod megérteni,ha látod,valamint rajz alapján gyakorlod.

Én is nemrég kezdtem,már ki is bírom rakni,csak a forgatásokat kell még gyakorolni.

Sok sikert!

2009. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:) puszi:)
2009. nov. 5. 16:37
 7/7 anonim válasza:
Szomszédomba lakik egy csávó aki csukott szemmel is kirakja másodpercek alatt
2021. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!