Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni a PES...

Honnan tudnám letölteni a PES (Pro Evolution Soccer) 2011 magyar kommentátort és a magyar bajnokságot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy létezik, mert meg volt, egyik ismerősömtől kaptam, de ő most külföldön van nyaralni.

A kommentátor hangjai: Hajdú B. István és Faragó R. volt.

A magyar bajnokság: volt benne Debrecen, Fradi, Videoton, Győr stb. Nagyon fontos lenne kérlek valaki help :(



2012. júl. 16. 15:43
 1/8 anonim válasza:
Rohadtul nagyon összekevered a Fifával, a Konami nem készít magyar verziót a PES-ekhez
2012. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem keverem össze meg volt és tudom hogy a PES volt az...
2012. júl. 16. 20:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah és nem is azt mondtam hogy magyar verzió... nem magyarosítást kértem a játékhoz hanem magyar kommentátort nem m1...
2012. júl. 16. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah meg vannak meg találtam őket meg egy olyan oldalt, ahol ezeket le lehet tölteni. köszönöm a sok segítségeket...
2012. júl. 19. 09:13
 5/8 anonim válasza:
megadnád légyszíves az oldalt???
2012. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen írj PM.-be üzit és egy E-mail címet.
2012. aug. 15. 11:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Akinek kell, irjon privibe és egy e-mail cimet, amelyre el tudom küldeni.
2012. nov. 27. 19:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Tessék parancsolni Mindenkinek! :D


[link]

2013. jan. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!