Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bug? Vagy talán...

Minecraft bug? Vagy talán Herobrine?

Figyelt kérdés

Ugye kijött az 1.3 fel pacheltem. Belépek. Játszok. Találok egy valag cukornádat ami le volt szedve :O.

Nem foglalkoztam vele. Aztán most belépek találtam egy fát aminek a fele lombja nem volt meg és egy másikat aminek két törzs blokja ki volt szedve és mellete egy 2x2 es alagút! WTF? Egyiket sem én csináltam és nagyon meg vagyok íjedve :S nem merek vssza mennni :SS


2012. aug. 6. 19:29
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ez egy játék félned nem kell.

Ha meg mégis Herobrine lenne az akk se fog bántani ha te megnem ütöd max csak pár cuccot el lop néha a ládádból és kész.

De bug is lehet mivel még nagyon friss a patch lesznek hozzá még ujjítások

2012. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

bug. Herobrine nem létezik. Notch is megmondta (bár talán az alpha-ba vagy a bétába benne volt) de minden egyes update-ben benne van a következő: Removed Herobrine. Szóval lehetetlen hogy benne legyen ha csak valamilyen módot használsz.


2x2-es alagút sok helyen van. Fél fát én is láttam de még érdekesebbet is: törzs nem volt csak lomb.


Ha azt mondod: "de a hangok honnan jönnek amikor bányászok/mászkálok/stb. és nincs ott semmi?"


Kérem szépen azokat a hangokat több blocktól távolabb is lehet hallani + akár olyan helyekről is jöhetnek ahol 1 block hiányzik. Szinte mindenhol van ilyen.

2012. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne töröld ki a mapp ot megmondanád a seedjét légyszi vagy feltöltenéd valahova hogy letudjam tölteni.Kíváncs vagyok rá.
2012. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ws a seedje aszem ha nem akkor sa (:
2012. aug. 7. 15:51
 5/15 anonim válasza:

[link]


olvasd el. Mitosz vagy valóság?Valóban létezik Herobrine.

Ezt olvasd el és igy birsz ellene védekezni.

Én már találkoztam vele.Brrr.még mostis kiráz a hideg. Tud irni.B..zki össze fos.am magam

Ezt irta: nicsak bocsi csak elviszem mindened.

ÉS ez nem kamu. nézd meg ezt a vidiket: http://www.youtube.com/results?search_query=minecraft+herobr..

2012. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző: Ez egy az egyben egy creepasta szerű oldalról magyarra fordított kitalált történet amit linkeltél. Szóról szóra ugyanaz csak magyarul.
2012. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

És a kép? Herobrine létezik!nem tom meddig de irja nekem hogy

removed herobrine

és amcsi egyik programozó adta bele mint:Notch dead sibling

de aztán notch észreveszi (kicsit késöbb)

ok? irj

2012. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit feljebb olvasnál láthatod hogy odeírtam az 1. kommentembe hogy herobrine benne volt talán az alphában vagy a bétában.
2012. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

jóde én a 1.3.1 be játszak :S

És ott is van

2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem nincs. Max moddal van benne. Notch is megmondta hogy nincs benne csak az ilyen korai verziókban volt benne. Legtöbben a 2x2-es vagy 4x4-es alagutakra mondják vagy a hangokra. Az alagutak azokat így generálta a map. A hangokat meg úgy hívják ha ambience-nek hívják. Itt a minecraftwiki oldala róla [link]

és az összes "megmagyarázhatatlan hang" ami ambience http://www.youtube.com/watch?v=4PA2uLm8ups

2012. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!