Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 -- Telefonnal örökbe...

Sims 3 -- Telefonnal örökbe akartam fogadni egy kiscicát. Rá mentem, hogy örökbefogadás, ki is írta, hogy amint kész lesz, kihozzák az állatot, de már több napja nem hozzák, és újra se tudok rákattintani, mert meg kell várnom :S mit csináljak?

Figyelt kérdés
és most nemcsak az állatot nem kapom meg, hanem a város szerkesztésére se tudok menni, mert hogy a "szociális munkás új állatot hoz az otthonomba"

2012. aug. 10. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és költözni se tudok :S
2012. aug. 10. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nevet adtál az állatodnak, akkor hívd elő a kódablakot. Írd be ez : resetsim (az állat neve)

ha ez nem megy, akkor ugyanígy: resetsim (az embered neve)

Mást nem nagyon tudok. Pedig több mint 3 éve játszok.:S

2012. aug. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de már új játékot kezdtem :( :))
2012. aug. 19. 17:41
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, már hetek óta várok a kutyára de nem hozzák. Próbáltam már azt is hogy letöröltem a házi kedvencek kiegészítőt és vissza tettem, de ugyanezt írja ki hogy nem léphetek a város szerkesztő módba, és költözni sem tudok. Próbáltam a resetsim kódot is, de nem történt semmi. :( Esetleg valami tipp? Meglehet szakítani az örökbefogadást? Új játékot nem akarok kezdeni, mert már régóta játszok a családdal.
2013. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írnak valamiféle megoldást, két embernek bevált, próbáld ki te is...

2013. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!