Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit rontottam el a simsben?

Encsi00801 kérdése:

Mit rontottam el a simsben?

Figyelt kérdés
az írja,hogy hibalépet fel az alkalmazás indítása köznem.Bővebb információ Naplóban olvasható.

2012. szept. 7. 14:13
1 2
 1/20 Lunala ***** válasza:
100%

Rosszul törölted le a gépről legutóbb, és pár bejegyzés benne maradt a registry-ben. Sajnos ezt csak úgy tudod megcsinálni, hogy újra letörlöd(mindent, tehát kiegeket is és az alapot is), majd rányomsz a start menü-re majd futtatás, és írd be, hogy regedit, aztán enter.


Bejön a rendszerleíró adatbázis(magyarul azt hiszem így van, nekem angol :/).


Nyisd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Electronic Arts -> Sims részt, majd jobb klikk a The Sims 3-as bejegyzésekre és Törlés(vagy Delete, ha angol).


Következő hely ahol törölnöd kell: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Sims és ezen belül is minden The sims 3-as bejegyzés.


Következő hely ahol törölnöd kell: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Microsoft -> Windows -> CurrentVersion -> Uninstall és ha ott van egy olyan, hogy: {C05D8CDB-417D-4335-A38C-A0659EDFD6B8} akkor azt töröld.


Menj vissza ide: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Microsoft -> Classes és ezen belül, ha vannak ilyen bejegyzések:.Sims3, .Sims3Pack, Sims3, Sims3Pack, akkor töröld őket.


Utolsó dolog:

Sajátgép -> C meghajtó -> Program Files

Menj az Eszközökre, majd a Mappa beállításokon belül katt a Nézet fülre, és pipáld ki a "Rejtett fájlok és mappák mutatása" opciót. Okézd le.

Katt az InstallShield Installation Information mappára(magyarul talán InstallShield Telepítési Információ a neve), és ha van ilyen nevű mappa: {C05D8CDB-417D-4335-A38C-A0659EDFD6B8}, akkor töröld.



!!A leírás pontos követésének hiányában fellépő károkért felelősséget nem vállalok!! (úgyhogy, ha egyedül nem menne, vagy nem mered megcsinálni, kérj meg egy felnőttet, vagy valakit, aki jobban ért a gépekhez :))

2012. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Klavaro ***** válasza:
100%

Lunala válasza működik!

És a vezérlőpultba a mappabeálitásoknál lehet beállitani a rejtett fájlok mutatását

2013. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Klavaro ***** válasza:
Ja és nem biztos hogy meg kell ezt csinálnotok : nézétek meg a vezérlőpultba a sims kiegészitőket és aminek nincs sims ikonja azt le kell törölni és akk jó lessz ;-) (saját tapasztalat)
2013. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lunala ***** válasza:
100%

Igen, meg az sem biztos, hogy mindegyik bejegyzés/fájl ott van, ahova leírtam, de az nem baj, hisz egy gonddal kevesebb :)

(ezt elfelejtettem még hozzáírni :/)

2013. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Köszegi Csaba válasza:
esha nem tudom kitorolni a regi kiegesyitoket mert olyat ir h nem eleg a jogosultsagom vagymi
2013. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Lunala ***** válasza:
Az nagy eséllyel azért van, mert nincs rendszergazdai jogosultságod. :/ Ha több felhasználói fiók is van a gépen, akkor próbáld kitörölni a registry bejegyzéseket arról a fiókról, amelyiknek van hozzáférése.
2013. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
nekem ezek közül egyik sincs meg, a vezérlőpultban töröltem le a játékot, az úgy nem jó? és most újra kezdtem letölteni torrenttel, már harmadjára
2013. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lunala ***** válasza:
A vezérlőpultos törlés amúgy jó, de van mikor annak ellenére, hogy onnan csináltad a törlést, fellép ez a hiba. Ha a megoldás nem válik be, akkor sajnos nem tudom mit tudnál tenni :/ Mást nem találtam :/
2013. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szeretek más kérdéshez hozzá írni kérdést de muszáj lesz.

Nos az lenne a kérdésem, hogy mi van akkor ha én rendszer gazda vagyok s ugyan ezt írja ki, hogy nincs elég jogosultságom akkor mi van?

2013. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elírtam a rendszergazdát.
2013. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!