Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Venni akarok egy PS3-at....

Rumoskola kérdése:

Venni akarok egy PS3-at. Tudom-e valahogy csatlakoztatni egy BenQ GL950A típusú LED monitorhoz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ódv! Az a probléma hogy csak D-sub(VGA) bemete van tehát hd felbontásban már nem is tudsz játszani , maximum 1366x768(HD ready)Külön hangszórókat kell a gépedre.Én azt javaslom hogy cseréld le a monitorod (én most készülök a köv hónapban egy ilyet venni Benq GW2450HM és legjobb áron 50 ért találtam meg de a teljesítmény és tesztek eredményei magukért beszéltek 3 bemenet van rajta egyiken pc és a hdmi-n ps 3 at szeretném majd használni.DE HA SAJNA NINCS ILYESMIRE LEHETŐSÉGED azt tanácsolom egy jobb felbontású tv-n használd a gépedet nah és ha van otthon 5 vagy 7.1 es AV erősítős házimozi rendszer mindenképp megéri még ha a nappaliban kell használnod a géped, akkor is
2012. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!