Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Minecraft...

Szerintetek a Minecraft meddig fog ment maradni, vagy milyen formában fog?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban jutott eszembe ez a kérdés.Rengeteg videós csinál Minecraft videókat,rengeteg helyen beszélnek róla.Ami meglepő,tekintve hogy a Minecraft teljes verziója már egy ideje kijött,és előtte is három évig voltak az Alfa-Beta verziók.Félreértés ne essék,nagyon szeretem a Minecrafot,de azért én is azt veszem észre hogy időnként megunom.Szóval ez alapján jön a kérdés hogy meddig tart a fénykora ennek a játéknak,és ti hogy képzelitek el a fennmaradását úgy 5-6 éve múlva,tegyük fel?Mert szerintem egy idő után azért megunják az emberek többsége,de ez mennyi idő múlva következik be?

2012. szept. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még sokáig. Másodpercenként regisztál valaki minecraft.net-en,és 5-6 másodpercenként nő az eladott menyisége. Én már 1,5 éve játszom,bár már hanyagolom mert eléggé meguntam. Hiába jön ki naponta új mappok,modok,texture packok stb.már nem annyira köt le. De ha a CS1.6 meg a WoW is ennyi év után még mindig népszerű ez is az lesz
2012. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chrishu ***** válasza:
5 év múlva is ismerni fogják de akkor nem lesz akkora nagy szám
2012. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindkét megállapítással.Az tökéletesen igaz,ha a CS és a Wow is fent maradtak,nem kis rajongótáborral,akkor ez is fent fog maradni.De azt is figyelembe kell vennünk hogy a Minecraft egy más műfaj,szóval az biztos hogy fent fog maradni.De már nem lesz olyan nagy szám mint most.Szerintem legalábbis.Köszönöm a válaszokat, kíváncsi voltam ti hogy gondoljátok! :)
2012. szept. 18. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A Wow az egy nagyon hosszadalmas, fejlesztgetős, változatos RPG játék. De a Minecraft, amikor már nem tudsz semmi újat tanulni, unalmas lesz. Mivel a WoWban ha kipürgetsz egy karaktert, tudsz csinálni mást, ahol más képességek vannak, vagy egyszerűen csak újra rácsodálkozol mindenre. De a Minecraftnak erre nincs esélye. Ha nem lenne a szerver beépítve, szerintem már kihalt volna. Már így is kezd lemenni a csillaga, bár még működik. Szerintem egy 1-2 évig lesz nagy szám, utána is megmarad, csak már idejemúlt lesz.
2012. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már tisztábban látom ezt az őrületet :)
2012. szept. 29. 17:11
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem mindi unalmas. Mire megunnám mindig tudok meg valami újat vagy hoznak egy új frissítést.De egyszer Én is meguntam.
2017. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!