Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen könyvet mondani?

Tudtok ilyen könyvet mondani?

Figyelt kérdés

Általában fantasy könyveket olvasok,azon belül is inkább szellemekkel kapcsolatos könyveket,de az is jó amik nem szellemekkel foglalkoznak.Romantikát nem bírom és szeretem az olyan könyveket,amikben vicces jelenetek vannak és kaland.

Piros pöttyösök nem jönnek be(olvastam párat,de úgy döntöttem,hogy nem fogok több piros könyvet olvasni,talán a pokoli báléjszakákkal teszek majd kivételt,de a többivel,amiket eddig néztem a boltokban nem hiszem)



2012. okt. 6. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt így nagyon tágan írtad le :-) én inkább scifi fan vagyok de a fantasy is közel van hozzám. Van egy nagyon jó könyv bár attól tartok nem lehet sehol megtalálni már... Thea Beckmann az amazon királyfi. ez inkább Fantasy de nem szellemes. ajánlom Edgar allan Poet... neki vannak jó szellemes horror sztorijai :-)
2012. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Edgar könyveit már olvastam,de azért köszi:)
2012. okt. 6. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elemésztő homály is jó lehet. Egy kis romantika van benne de ezt ma már szinte lehetetlen elkerülni. Esetleg (bár az már krimi) Agatha Christie könyvek?
2021. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!