Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS 3, vagy Xbox 360?

PS 3, vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés

Melyiket vásároljam karácsonyi ajándékként, 10 év körüli kislányoknak ? Érvek, és ellenérvek. Melyik miért jobb/rosszabb, a másikkal szemben.

Köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 20. 10:37
 1/7 anonim válasza:

Szerintem 10 éves körüli gyereknek ne Xbox, vagy playstation konzolt vásárolj, hanem Wii-t.


Xbox ra és PS3 ra nagyon kevés olyan játék vásárolható meg ami őt érdekelné, s neki való. Gondolok arra, hogy 16+os Pegi besorolás van.


Wii direkt a fiatal gyereket célozza meg 3éves kortól 12évig,de akad rá 18+os játék is. :)

2012. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekik inkább én is a Nintendo wii-t ajánlanám.
2012. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat.
2012. nov. 21. 04:41
 4/7 anonim ***** válasza:
PS3-ra és Xboxra, ha mindenképpen ez a kettő kell, én PS3 párti vagyok, ott vannak a LEGO Star Wars, LEGO Indiada Jones, LEGO Harry Potter, és mind nagyon szórakoztató, nem csak a 10 éves korosztálynak. Abban igazuk van az előzőknek, hogy a legtöbb játék tényleg idősebbeknek készül...
2012. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ps3 ra is jött gyerekeknek való.

pl: Little big planet, Jak and Daxter, Crash Bandiccot.

Ha mindenkép ez kettő közül kell, kell akkor PS3.

2012. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hasznos hozzászólásokat.
2012. nov. 21. 18:59
 7/7 anonim válasza:
Én is a kettő közül inkább a ps3at ajánlanám mert egyszerűbb kezelni és interneten keresztül sok demót lehet rátölteni és megvenni ami olyan gyerekeknek való.
2012. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!